Yüzük Ölçüsü Nedir Nasıl Ölçülür

Yüzük Ölçüsü Nedir Nasıl Ölçülür

Herkesin bir yüzük ölçüsü vardır.Yüzük ölçüsünün standartı ya da ortalaması yoktur.Yüzük ölçüsü hem kadınlar hemde erkekler için bilinmesi gereken kişisel bir bilgidir aslında.Eğer yüzük ölçümüzü bilmiyor isek yüzük ölçümüzü nasıl öğrenebiliriz ? Biz Giza Takı ailesi olarak profesyonel bir destek almadan siz değerli müşterilerimizin basit yoldan yüzük ölçünüzü nasıl öğrenebileceğinizi kısa maddeler ile tarafınıza anlatıyoruz.

En Kolay Yoldan Yüzük Ölçüsü Nasıl Öğrenilir

Yakın çevrenizde bulunan herhangi bir kuyumcudan profesyonel destek alarak öğrenebilirsiniz.Ya da Giza Takının siz müşterilerimize önerdiği yöntemler ile evde yüzük numaranızı öğrenebilirsiniz.

1.Yöntem

Öncelikle satın almak istediğiniz yüzüğü hangi parmağınıza takacağınıza karar verin daha sonra yüzüğü takacağınız parmağınıza uygun bir yüzüğünüz var ise uygun olan yüzüğünüzü yatay bir şekilde zemine koyabilir bir cetvel yardımı ile yüzüğünüzün ölçüsünü öğrenebilirsiniz.

 

2.Yöntem

Eğer yüzüğünüzü takacağınız parmağınıza uygun bir yüzüğünüz yok ise evinizde bulunan bir mezura ile parmağınızın ölçüsünü alabilirsiniz.Yanlız bura da dikkat etmemiz gereken iki husus vardır.Genellikle  parmaklarımız kışın incelir yazın dolgunlaşır  bu hususu ve de yüzük alırken parmak eklemlerimizden yüzüğümüzün geçebilme olasılığını göz önünde bulundurmamız gerekir.


3.Yöntem

Eğer yüzük ölçülerinizi biliyor iseniz hemen Giza Takın'ın ürün bölümünde bulunan ölçünüzü seçip siparişinizi verebilirsiniz.

 

 

  • 200 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
  • Ürünlerinizi Hasarsız Teslim EdiyoruzGüvenilir Paketleme
  • 7 İş Günü İçerisinde İadeİade Garantisi